تظاهرات کارمندان کنگره آمریکا علیه تصویب قانون کمک به اسراییل

تظاهرات کارمندان کنگره آمریکا علیه تصویب قانون کمک به اسراییل

کارمندان کنگره آمریکا علیه تصویب قانون حمایت از کمک های امنیتی به اسراییل تظاهرات برگزار کردند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نکستونز به نقل از الجزیره، کارمندان کنگره آمریکا در مقابل مقر آن علیه تصویب قانون حمایت از کمک های امنیتی به اسراییل دست به تظاهرات زدند.

گفته شده این تظاهرات سازماندهی شده درست قبل از رای گیری مجلس نمایندگان در مورد لایحه ای انجام شد که بایدن را وادار به ارایه کمک های نظامی مورد تایید کنگره به اسراییل کند.

همچنین گفته شده است که حدود نیمی از جمعیت برای جلوگیری از شناسایی خود ماسک روی صورت های خود زده بودند.

جنایات در غزه همچنان ادامه دارد و روز گذشته نیز دفتر اطلاع رسانی دولتی در نوار غزه با انتشار بیانیه ای از ترور و شهادت بیش از 100 دانشمند، استاد دانشگاه و پژوهشگر در جریان جنگ نسل کشی علیه نوار غزه از هشت ماه پیش خبر داد.

این دفتر تاکید کرد که هدف رژیم صهیونیستی از ترور دانشمندان و پژوهشگران نوار غزه در کنار بمباران و تخریب کامل بیش از 103 دانشگاه و مدرسه و تخریب جزیی 311 دانشگاه و مدرسه دیگر، نابودی کامل بخش آموزش فلسطین است.

دفتر اطلاع رسانی دولتی در نوار غزه ضمن محکوم کردن جنایت ترور این تعداد از دانشمندان و اساتید فلسطینی و همچنین بمباران هدفمند نهادهای آموزشی، از همه دانشگاه ها و نهادهای آموزشی در سطح جهان خواست که این جنایت هولناک را محکوم کنند.

این نهاد فلسطینی، اشغالگران صهیونیست و دولت آمریکا را مسیول کامل این جنایت تاریخی دانسته و تاکید کرد که رژیم صهیونیستی دانشمندان فلسطینی را ترور می کند و آمریکا نیز شرایط در این جنگ نسل کشی است و در تداوم آن نقش دارد که تاکنون بیش از 120 هزار شهید و مجروح بر جای گذاشته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تظاهرات کارمندان کنگره آمریکا علیه تصویب قانون کمک به اسراییل" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تظاهرات کارمندان کنگره آمریکا علیه تصویب قانون کمک به اسراییل"، کلیک کنید.