ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان

به گزارش خبرنگار نکستونز، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان از ساعت 19:45 شامگاه امروز جمعه همزمان با سایر دیدارهای هفته بیست وهشتم لیگ برتر برگزار می شود.

سرخپوشان پایتخت با 59 امتیاز سایه به سایه استقلال که 60 امتیاز دارد، حرکت می کند تا با کوچک ترین تزلزل رقیب سنتی خود بتواند با کسب پیروزی در دیدارهای پیش رو به رتبه نخست برسد.

اوسمار ویه را که نشان داده است اهل ریسک روی انتخاب نفرات اصلی پرسپولیس نیست قصد دارد در بازی با استقلال خوزستان بار دیگر از ترکیب مطمین خود استفاده کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان

از این رو سینا اسدبیگی با وجود بازی قابل قبول در جریان دیدار هفته گذشته بار دیگر نیمکت نشین می شود تا سروش رفیعی جایگزین او شود.

بنابراین به احتمال فراوان ترکیب پرسپولیس برای بازی با استقلال خوزستان به شرح زیر است:

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، گیورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی، مسعود ریگی، مهدی ترابی، انید عالیشاه، اوستون ارونوف و عیسی آل کثیر.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان"، کلیک کنید.