تراکتور-گل گهر/ مسیر سوم شدن از این طرف است!

تراکتور-گل گهر/ مسیر سوم شدن از این طرف است!

نکستونز/آذربایجان شرقی تنها راه دسترسی تراکتور به رتبه سوم امتیازگیری در تمام بازی های باقی مانده است.

2 تیم تراکتور و گل گهر سیرجان در جریان هفته بیست هفتم لیگ برتر از ساعت 18:50 روز شنبه با قضاوت محمدحسین زاهدی فر به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز به دیدار هم خواهند رفت.

امید نسبی تی تی ها

تراکتور هفته گذشته بعد از مدت ها توانست فولاد را در اهواز مغلوب کند و نخستین برد لیگ برتری خود در سال تقویمی جدید را به دست بیاورد. غلبه بر فولاد هرچند مسکنی ضعیف بود اما آن ها را به کسب رتبه سوم در پایان فصل امیدوار ساخت.

نیمچه امید تراکتوری ها در لیگ تنها با غلبه بر حریفان باقی مانده زنده می مانند. آن ها علاوه بر کسب امتیاز در جملگی بازی های باقی مانده باید منتظر لغزش سپاهان هم باشند.

روزهای نیمه ابری سیرجانی ها

در سمت مقابل شاگردان مارینوس اوزونیدیس روز های چندان جالبی را سپری نمی کنند. گل گهر مدت هاست در لیگ برتر به پیروزی نرسیده و سیرجانی ها آخرین بار در جریان هفته بیستم لیگ برتر با یگانه گل احمدرضا زنده روح بر صنعت نفت فایق آمدند. به عبارتی آن ها 6 هفته متوالی است که طعم برد را نچشیده اند.

طلسمِ تبریز

عدم پیروزی گل گهر در تبریز برابر تراکتور دیگر رکورد منفی تیم اوزونیدیس است. به واقع سیرجانی ها تاکنون در طول تاریخ در تبریز موفق به شکست تی تی ها نشده اند.

4 دیدار از 9 مصاف لیگ برتری 2 تیم در تبریز برگزار شده که 2 بازی را تراکتور برده و 2 بار هم نتیجه مساوی به دست آمده است.

به روایت آمار

2 تیم تاکنون 9 بار در چارچوب لیگ برتر به مصاف هم رفته اند که 4 برد از آن تراکتور و 2 پیروزی سهم گل گهر بوده و 3 بار هم نتیجه مساوی به دست آمده است. 20 توپ از خط دروازه ها عبور کرده که سهم هر تیم 10 گل بوده است.

جدال 2 تیم در دور رفت رقابت ها با یگانه گل گستاوو واگنین به سود تی تی ها به اتمام رسید.

وضعیت 2 تیم در پنج بازی اخیر لیگ برتری:

تراکتور: یک برد، 2 مساوی و 2 باخت

گل گهر: 3 مساوی و 2 باخت

وضعیت در جدول:

تراکتور با 44 امتیاز در رتبه چهارم جدول حضور دارد. گل گهر با 36 امتیاز رتبه ششم را به خود اختصاص داده است.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تراکتور-گل گهر/ مسیر سوم شدن از این طرف است!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تراکتور-گل گهر/ مسیر سوم شدن از این طرف است!"، کلیک کنید.