تداوم افت قیمت دلار/ دلار در آستانه ورود به کانال 57 هزار تومان

تداوم افت قیمت دلار/ دلار در آستانه ورود به کانال 57 هزار تومان

به گزارش خبرنگار نکستونز، بررسی آخرین وضعیت بازار غیررسمی ارز امروز پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه سال 1403 نشان می دهد که قیمت دلار فقط چند گام تا ورود به کانال 57 هزار تومان فاصله دارد.

این وضعیت در حالیست که نرخ دلار در ماه نخست سال جاری از مرز 70 هزار تومان هم عبور کرده بود اما به مرور ضمن اینکه مدتی بین 60 تا 62 هزار تومان ثبات پیدا کرد از ابتدای هفته جاری شروع به کاهش کرد.

همانطور که ذکر شد بررسی ها حکایت از آن دارد که امروز قیمت دلار در بازار غیررسمی به 58 هزار تومان کاهش یافته و در حال ورود به کانال 57 هزار تومان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم افت قیمت دلار/ دلار در آستانه ورود به کانال 57 هزار تومان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم افت قیمت دلار/ دلار در آستانه ورود به کانال 57 هزار تومان"، کلیک کنید.