تداوم اعتراض خانواده‌های اسرای صهیونیست علیه نتانیاهو

تداوم اعتراض خانواده‌های اسرای صهیونیست علیه نتانیاهو

خانواده‌های اسرای صهیونیست بیانیه اعتراض‌آمیز شدیداللحنی را علیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی صادر کردند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی بیانیه اعتراض‌آمیز خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در نوار غزه خطاب به «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم را منتشر کرد.

خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در نوار غزه در این بیانیه تاکید کردند: اسرا در اسارت می‌میرند، زیرا نتانیاهو خواهان توافق مبادله نیست.

این شهرک‌نشینان معترض درادامه بیانیه اعتراض‌آمیز خود خطاب به نتانیاهو اعلام کردند: تو می‌دانی که اگر اسرا بازگردند تو خواهی رفت.

در ادامه این بیانیه اعتراضی آمده است: دست نتانیاهو به خون اسرا آغشته است… همگان باید به سرعت برای سرنگونی وی بسیج شوند.

خانواده اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین ضمن دعوت از شهرک‌نشینان دیگر برای برگزاری تظاهرات اعتراضی در تل‌آویو و در برابر محل اقامت نتانیاهو در منطقه اشغالی «قیساریا» تاکید کردند: تا زمانی که کابینه نتانیاهو سرنگون نشود، توافق مبادله‌ای هم در کار نخواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم اعتراض خانواده‌های اسرای صهیونیست علیه نتانیاهو" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم اعتراض خانواده‌های اسرای صهیونیست علیه نتانیاهو"، کلیک کنید.