تجلیل رییس سازمان تبلیغات اسلامی از عوامل سرود «فرمانده مهدی»

به گزارش خبرگزاری نکستونز، حجت الاسلام قمی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی، در واکنش به اجتماع بزرگ مردم و کودکان گیلانی در مسجد مقدس جمکران برای ضبط سرود «فرمانده مهدی» در صفحه شخصی خود نوشت: خداقوت به تک تک بچه های گیلانیِ این گروه بزرگ و همه ی عاشقان بقیه الله الاعظم (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) که در هیاهوی زندگی، «سلام فرمانده، فرمانده سلام و فرمانده مهدی» و آثاری از این دست را بهانه ای برای عرض ارادت، جلب قلوب و یادهای ما به ساحت قدسیِ حضرت ش قرار می دهند.

مراسم رونمایی از سرود «فرمانده مهدی» که اثر تازه ابوذر روحی با هم خوانی جمعی از کودکان لنگرودی است، همزمان با عید بزرگ مبعث و با همراهی پرشور مردم در صحن مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

تجلیل رییس سازمان تبلیغات اسلامی از عوامل سرود «فرمانده مهدی»

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجلیل رییس سازمان تبلیغات اسلامی از عوامل سرود «فرمانده مهدی»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجلیل رییس سازمان تبلیغات اسلامی از عوامل سرود «فرمانده مهدی»"، کلیک کنید.