تاریخ‌سازی سامورایی‌ها در لیگ ملت‌های والیبال

تاریخ‌سازی سامورایی‌ها در لیگ ملت‌های والیبال

آفتاب‌‌نیوز :

در دومین دیدار از مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های والیبال لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ تیم‌های ژاپن و اسلوونی از ساعت ۲۱ و۳۰ دقیقه شنبه شب، نهم تیر به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ژاپن به پایان رسید.

سامورایی‌ها موفق شدند در این مسابقه با حساب سه بر صفر و با امتیاز‌های ۲۱ بر ۲۵، ۲۷ بر ۲۵ و ۳۱ بر ۲۹ برنده شوند و به فینال راه پیدا کنند.

ژاپنی‌ها که سال گذشته به عنوان اولین تیم آسیایی موفق به کسب مدال برنز لیگ ملت‌ها شدند، امسال هم تاریخ‌سازی کردند و به عنوان اولین تیم آسیایی به فینال این رقابت‌ها رسیدند.

اولین دیدار نیمه نهایی بین لهستان و فرانسه برگزار شد و با پیروزی فرانسه به پایان رسید. به این ترتیب فینال این دوره از مسابقات بین تیم‌های فرانسه و ژاپن برگزار می‌شود و تیم‌های اسلوونی و لهستان هم دیدار رده‌بندی را برگزار خواهند کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاریخ‌سازی سامورایی‌ها در لیگ ملت‌های والیبال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاریخ‌سازی سامورایی‌ها در لیگ ملت‌های والیبال"، کلیک کنید.