بی اعتنا به تهدید داعش: لیگ قهرمانان برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ دیدارهای رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان قرار است سه شنبه و چهارشنبه این هفته بین هشت تیمی که موفق شدند مجوز حضور در این مرحله را به دست بیاورند برگزار شود.

ریال مادرید امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابیو میزبان منچسترسیتی است و آرسنال هم در ورزشگاه امارات روبروی بایرن مونیخ به میدان خواهد رفت. چهارشنبه شب هم بارسلونا در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف پاریسن ژرمن خواهد رفت و اتلتیکو مادرید در واندا متروپولیتانو مقابل بروسیا دورتموند قرار می گیرد.

2008819

شب گذشته پوستری منتشر شد که نشان می دهد داعش تمامی تماشاگران و برگزارکنندگان این چهار بازی را تهدید کرده و مدعی شده است که قصد دارد حملاتی را در این چهار ورزشگاه تدارک ببیند تا شب ترسناکی را برای مردم اروپا رقم بزند.

با این حال، روزنامه اسپانیایی مارکا خبر داده است که تمامی دیدارهای لیگ قهرمانان با وجود این تهدیدها برگزار خواهد شد. پلیس پیش از این از وجود تهدیدها اطلاع داشت و تدابیر امنیتی برای برخورد با آن را در نظر گرفته بود و همه چیز در نهایت امنیت پیش خواهد رفت.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بی اعتنا به تهدید داعش: لیگ قهرمانان برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بی اعتنا به تهدید داعش: لیگ قهرمانان برگزار می شود"، کلیک کنید.