بی احتیاطی راننده کامیون، موتورسوار جوان طارمی را به کام مرگ فرستاد

بی احتیاطی راننده کامیون، موتورسوار جوان طارمی را به کام مرگ فرستاد

آفتاب نیوز :

سرهنگ محمد حسن خلجی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف در محور زنجان – طارم بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی  ادامه داد: با حضور ماموران، مشخص شد در این حادثه یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه کامیون کشنده برخورد داشته که متاسفانه راکب 16 ساله موتور سیکلت به علت شدت جراحات وارده در دم جان خود را از دست داده و سرنشین مجروح شده توسط عوامل امدادی به مرکز درمانی انتقال داده شد.

خلجی تصریح کرد: با حضور ماموران انتظامی و امدادی در محل حادثه، کامیون کشنده و موتورسیکلت به پارکینگ دلالت و عوامل پلیس راه از صحنه تصادف بازدید که علت توسط کارشناسان پلیس راه عدم رعایت حق تقدم و بی احتیاطی از جانب کامیون اعلام شد.

رییس پلیس راه استان زنجان در پایان  از رانندگان درخواست کرد با احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز چنین حوادث تلخ و ناگوار پیشگیری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بی احتیاطی راننده کامیون، موتورسوار جوان طارمی را به کام مرگ فرستاد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بی احتیاطی راننده کامیون، موتورسوار جوان طارمی را به کام مرگ فرستاد"، کلیک کنید.