بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبات فرا رسیدن روز قدس

بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبات فرا رسیدن روز قدس

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبات فرا رسیدن روز قدس بیانه صادر کرد.

به گزارش نکستونز، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبات فرا رسیدن روز قدس بیانه صادر کرد که متن آن بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

﴿ سبْحان الّذی اسْریٰ بعبْده لیْلًا مّن الْمسْجد الْحرام الی الْمسْجد الْاقْصی الّذی بارکْنا حوْله لنریه منْ آیاتنا انّه هو السّمیع الْبصیر﴾سوره اسراء-آیه 1

فرا رسیدن آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان، پیام آور و یادآور مظلومیت ملتی است که با دستانی خالی اما دلی آکنده از ایمان و امید به مصاف اهریمنان اشغالگر رفته و فرهنگ مقاومت را به مثابه میراثی مقدس، سینه به سینه به فرزندان خود منتقل ساخته اند. امسال برپایی راهپیمایی جهانی روز قدس رنگ و بویی متفاوت با سالهای گذشته دارد. 

وقوع جنگ غزه و تشدید جنایت ددمنشانه و نسل کشی آشکار صهیونیستها در این منطقه، اهمیت برگزاری راهپیمایی روز قدس امسال را دوچندن ساخته است. ملتهای جهان در حالی درحمایت از ملت فلسطین غریو فریاد آزادی قدس شریف از چنگال اهریمنان صهیونیست را سر می دهند که سانسور و تحریف رسانه ها و سیاستمداران غربی نیز نتوانسته مانع از این جوش و خروش شود. 

پس از وقوع عملیات مقدس طوفان الاقصی در واکنش به جنایات بی پایان اشغالگران صهیونیست، رژیم جعلی اسراییل وحامیان آن شاهد تحقق مقاومت ترکیبی حماس و سایر گروههای مقاومت هستند. این مقاومت ترکیبی، نه تنها محاسبات تاکتیکی و مقطعی صهیونیست ها را بر هم می زند، بلکه استراتژی های کلان و حتی موجودیت نامشروع رژیم اشغالگر قدس را نیز هدف قرار می دهد.

ملتهای دنیا امسال روز قدس به خیابانها می آیند تا مرگ گفتنمان سازش با دشمن صهیونیستی و متعاقبا، حقانیت و اصالت گفتمان مقاومت را فریاد بزنند. خیزش آگاهانه ای که امسال جهانیان را در مواجهه با یک دشمن مشترک، یعنی رژیم اشغالگر قدس در کنار یکدیگر قرار می دهد، نقطه عطفی در تسریع روند سقوط و تباهی رژیمی کودک کش و ضد بشری محسوب می شود. 

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ، ضمن اعلام حمایت همیشگی خود از آرمان آزادی قدس شریف ، از مسلمانان روزه دار و انسانهای آزاده در ایران و سرتاسر دنیا دعوت می کند تا امسال بار دیگر و به صورت خاص، با حضور پرشور و گسترده در بزرگ ترین گردهمایی جهانی حمایت از فلسطین ، اتحاد و همدلی مومنانه و جمعی خود را را به رخ اهریمنان زمان بکشند. انشاالله

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبات فرا رسیدن روز قدس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبات فرا رسیدن روز قدس"، کلیک کنید.