بیانات رهبری چراغ راه مسئولان قضایی است

سخنگوی قوه قضائیه در بیت رهبری؛

بیانات رهبری چراغ راه مسئولان قضایی است

اصغر جهانگیر در آستانه شروع مراسم دیدار مسئولان قضایی با مقام معظم رهبری به بهانه روز قوه قضائیه گفت: بیانات و فرمایشات مقام معظم رهبری چراغ راه مسئولان دستگاه قضا در سال پیش رو است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری نکستونز،  دیدار رئیس قوه قضائیه و مسئولان ارشد دستگاه قضا با مقام معظم رهبری به مناسبت فرارسیدن روز قوه قضائیه تا دقایقی دیگر آغاز خواهد شد.

اصغر جهانگیر سخنگوی قوه قضائیه درخصوص این مراسم و اتفاقات مربوط به هفته قوه قضائیه گفت: هفته قوه قضائیه که از یکم تا هفتم تیر برگزار می‌شود، برای گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم دکتر بهشتی و یاران ایشان است. این مراسم امروز هم مثل سنوات گذشته برگزار می‌شود.

وی افزود مراسمات مربوط به این هفته از روز پنجشنبه و با تجدید بیعت با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) در حرم مطهر ایشان آغاز شد و امروز رئیس دستگاه قضا، مسئولان قوه، رؤسای دادگستری استان‌ها و دادستان‌های مراکز استان‌ها به خدمت مقام معظم رهبری رسیدند تا با استماع بیانات و فرمایشات معظم له بتوانند چراغ راهی را برای سال پیش رو داشته باشند.

مراسم دیدار مسئولان قضایی با مقام معظم رهبری تا دقایقی دیگر آغاز می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانات رهبری چراغ راه مسئولان قضایی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانات رهبری چراغ راه مسئولان قضایی است"، کلیک کنید.