بوگاتی شیرون سوپراسپرت هوماژ وارد میدان شد/ عکس

به گزارش خبرگزاری نکستونز و براساس گزارش باما، بوگاتی شیرون سوپر اسپرت هوماژ T50Sبرای گرامیداشت خاطره تایپ 50S شکل گرفته است، خودرویی که در سال 1931 به عنوان نماینده رسمی بوگاتی در مسابقات لمان، کار خود را از پیست دلا سارته آغاز کرد. البته شش سال بعد یعنی در سال 1937 بود که بوگاتی تایپ 57G تانک به قهرمانی لمان دست پیدا کرد.

طراحی بوگاتی شیرون سوپر اسپرت هوماژ T50S

نخستین ویژگی ظاهری شیرون سوپر اسپرت هوماژ T50S، عدد 5 روی جلوپنجره نعلی-شکل است. همین عدد با رنگ سفید روی درها دیده می شود. نوشته Le Mans 1931 هم در نمای جانبی و جلوتر از چرخ های عقب حک شده درحالی که طرح شماتیک پیست دلا سارته نیز در زیر باله فعال عقب، قابل مشاهده است.

بوگاتی شیرون سوپر اسپرت هوماژ T50S

بوگاتی از اعلام نام مالک این خودروی منحصربه فرد خودداری نموده است، ولی با توجه به شب رنگ های نارنجی در کنار هلالی چرخ ها، می توان حدس زد که ایشان در ایالات متحده ساکن است. به غیر از موارد مذکور، تمامی نقاط بدنه این بوگاتی شیرون سفارشی با رنگ مشکی براق Perlée تزیین شده است، تا کاملا یادآور مدل کلاسیک باشد.

کابین و امکانات بوگاتی شیرون سوپر اسپرت هوماژ T50S

در فضای کابین هم با استفاده گسترده از رنگ مشکی مواجه هستیم، با این تفاوت که طرح بوگاتی تایپ 50S روی پوشش داخلی درها و عبارت Le Mans 1931 روی پشتسری صندلی ها با نخ سفید و با دست دوخته شده است.

بوگاتی شیرون سوپر اسپرت هوماژ T50S

این نمونه خاص از بوگاتی شیرون سوپر اسپرت به سقف شیشهای سفارشی با نام Sky View مجهز شده است، که علاوه بر افزایش روشنایی کابین، فضای بالای سر سرنشینان را هم به میزان 2.7 سانتی متر افزایش می دهد. این سقف از دو پنل ثابت با ساختار لمینیت شده و چهار لایه میانی تشکیل شده و در برابر نفوذ گرما و سروصدا هم مقاوم است.

قیمت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت هوماژ T50S

همچون اکثر خودروهای خاص و سفارشی، از قیمت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت هوماژ T50S نیز اطلاعی در دسترس نیست. البته با توجه به قیمت پایه 3.825 میلیون دلاری بوگاتی شیرون سوپر اسپرت بدون احتساب هزینه های جانبی، می توان با اطمینان ادعا کرد که قیمت این نمونه به مراتب بالاتر خواهد بود.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بوگاتی شیرون سوپراسپرت هوماژ وارد میدان شد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بوگاتی شیرون سوپراسپرت هوماژ وارد میدان شد/ عکس"، کلیک کنید.