برنامه ریزی برای برگزاری ویژه جشن های غدیر در استان کرمان

برنامه ریزی برای برگزاری ویژه جشن های غدیر در استان کرمان

حجت الاسلام و المسلمین محسن عارفی، در حاشیه برگزاری کارگاه استقبال از ایام غدیر ویژه مبلغان و فعالان غدیر استان کرمان در گفتگو با نکستونز گفت: در این نشست که با حضور اساتیدی از ستاد غدیریه استان های قم و تهران همچون استاد فرحزاد در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان برگزار می شود جمعی از هییت های مذهبی، روحانیون و فعالین غدیر در جهت آشنایی با ابعاد غدیر شناسی و نوع تبلیغ به روش های نوین در عرصه غدیر حضور یافته اند.

وی افزود: انشاالله امسال در استان کرمان بتوانیم در محلات، مساجد، هییات و به صورت متمرکز در جاهای محوری به صورت واحد جشن های غدیر را برگزار کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه ریزی برای برگزاری ویژه جشن های غدیر در استان کرمان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه ریزی برای برگزاری ویژه جشن های غدیر در استان کرمان"، کلیک کنید.