بخش تصویربرداری MRI بیمارستان خاتم الانبیا (ص) زاهدان افتتاح شد

با حضور وزیر بهداشت

بخش تصویربرداری MRI بیمارستان خاتم الانبیا (ص) زاهدان افتتاح شد

بخش تصویربرداری MRI بیمارستان خاتم الانبیا (ص) شهر زاهدان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری نکستونز؛ بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت عصر امروز در مراسم افتتاح بخش تصویربرداری MRI بیمارستان خاتم الانبیا (ص) زاهدان اظهار کرد: این دستگاه ام آر آی پیشرفته با مساعدت و همکاری بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) با اعتبار بالغ بر 79 میلیارد ریال خریداری و تحویل بیمارستان خاتم الانبیا (ص) شده است.

وی افزود: این دستگاه، از دستگاه های پیشرفته کشور است که محدودیت تصویربرداری برای افراد با وزن بالای 100 کیلوگرم را ندارد.

همچنین حبیب غزنوی، رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: این دستگاه ام آر آی سومین دستگاه ام آر آی استان است که در دو سال گذشته در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی یادآور شد: با راه اندازی این دستگاه ام آر آی در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) تعداد کل دستگاه های ام آر آی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به 6 دستگاه رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بخش تصویربرداری MRI بیمارستان خاتم الانبیا (ص) زاهدان افتتاح شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بخش تصویربرداری MRI بیمارستان خاتم الانبیا (ص) زاهدان افتتاح شد"، کلیک کنید.