ببینید/ اذعان تحلیلگر بی بی سی به نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در منطقه

ببینید/ اذعان تحلیلگر بی بی سی به نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در منطقه

شهید امیرعبداللهیان 30 اردیبهشت 1403 به همراه سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور در مراسم افتتاح سد در شمال غربی کشور (ورزقان) حضور یافته بود که در بازگشت از این محل بالگرد حامل رییس جمهور و هیات همراه دچار سانحه شد و همه سرنشینان بالگرد به شهادت رسیدند.

به گزارش نکستونز، در همین رابطه آرمان محمودیان پژوهشگر و تحلیلگر بی بی سی به نقش بسزای شهید امیرعبداللهیان اذعان کرده و می گوید: آقای امیرعبداللهیان یکی از معدود وزرای خارجه ایران است که در سطح منطقه ای تاثیر داشت؛ میراثی که وی برجای خواهد گذاشت تاثیرگذاری بر سیاست های امنیتی و نظامی ایران بر خاورمیانه است.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ببینید/ اذعان تحلیلگر بی بی سی به نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در منطقه" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ببینید/ اذعان تحلیلگر بی بی سی به نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در منطقه"، کلیک کنید.