بایدن : آتش بس غزه احتمالا تا دوشنبه آینده حاصل نخواهد شد

بایدن : آتش بس غزه احتمالا تا دوشنبه آینده حاصل نخواهد شد

به گزارش نکستونز به نقل از ایرنا، جو بایدن، رییس جمهور آمریکا برخلاف پیش بینی های گذشته خود گفت که اکنون بعید است آتش بس در غزه میان اسراییل و حماس در غزه تا روز دوشنبه هفته آینده اتفاق بیفتد.

خبرنگاران روز پنجشنبه به وقت محلی از جو بایدن رییس جمهور آمریکا پرسیدند، آیا همچنان امیدوار است توافق آتش بس میان اسراییل و حماس تا روز دوشنبه حاصل شود که بایدن در پاسخ گفت: «امید داشتن در طبیعت انسان است.»

رییس جمهور آمریکا تصریح کرد که در حال گفت و گو با رهبران منطقه ای در این زمینه بوده است. با این حال، بایدن اشاره کرد این توافق ممکن است دیرتر از روز دوشنبه هفته آینده که خود قبلا پیش بینی کرده بود، بدست آید.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بایدن : آتش بس غزه احتمالا تا دوشنبه آینده حاصل نخواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بایدن : آتش بس غزه احتمالا تا دوشنبه آینده حاصل نخواهد شد"، کلیک کنید.