باقری: مشارکت فعال ایران در اجلاس شانگهای، انتخاب راهبردی برای ایفای نقش در چندجانبه گرایی است

باقری: مشارکت فعال ایران در اجلاس شانگهای، انتخاب راهبردی برای ایفای نقش در چندجانبه گرایی است

به گزارش نکستونز، علی باقری در صفحه اجتماعی ایکس در این ارتباط نوشت: « اگر تا دیروز فقط “همکار” کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای بودیم، اما اکنون به برکت ابتکار دولت شهید رئیسی “شریک در تصمیم‌گیری” اعضای این سازوکار سیاسی-امنیتی بین‌المللی هستیم.

حضور دکتر مخبر در آستانه انتخابات ریاست جمهوری در ایران در بیست و چهارمین نشست سران سازمان همکاری شانگهای در قزاقستان، تاکیدی بر این واقعیت است که مشارکت فعال در سازوکارهای این سازمان، انتخاب راهبردی ایران برای تعمیق و ارتقای نقش موثر خود در عرصه چندجانبه گرایی است.»

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باقری: مشارکت فعال ایران در اجلاس شانگهای، انتخاب راهبردی برای ایفای نقش در چندجانبه گرایی است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باقری: مشارکت فعال ایران در اجلاس شانگهای، انتخاب راهبردی برای ایفای نقش در چندجانبه گرایی است"، کلیک کنید.