بازدید جبلی از استودیوهای برنامه های انتخابات ریاست جمهوری

رییس سازمان صدا و سیما از روند آماده سازی استودیوهای برنامه های انتخابات ریاست جمهوری بازدید کرد.

به گزارش نکستونز، صداوسیما یکی از حساس ترین مقاطع خود را پشت سر می گذارد و در حال آماده سازی برنامه های ویژه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است. طبق سنوات گذشته، برگزاری مناظره بین نامزدها به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های انتخاباتی در دستور کار قرار گرفته است.

تلویزیون تاکنون چهار دوره تولید و پخش مناظره های انتخاباتی را تجربه کرده است و در انتخابات 1403، به طرز غیرقابل پیش بینی پنجمین دوره از این ساختار تلویزیونی را پشت سر می گذارد.بازدید جبلی از استودیوهای برنامه های انتخابات ریاست جمهوری

ویژه برنامه های تلویزیون در ایام انتخابات، ترکیبی از برنامه های زنده و ضبطی است که مناظره نامزدها را هم شامل می شود.

ستاد انتخابات صداوسیما همچنین از اختصاص یک کانال ویژه برای پخش برنامه های زنده و ضبطی به هر یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خبر داده است که در فضای مجازی فعالیت می کند.

ضمن این که همانند دوره های گذشته، تولید و پخش دو مستند 30 دقیقه ای تلویزیونی برای هر نامزد، در کنار برنامه رو به دوربین با هدف اعلام برنامه های استانی در دستور کار است.

قرعه کشی برنامه های تبلیغاتی نامزدها در صداوسیما هم بلافاصه پس از اعلام فهرست نهایی برگزار خواهد شد.  

جزییات بازدید جبلی از آماده سازی ویژه برنامه های انتخابات ریاست جمهوری، در برنامه “زمانه” از شبکه دو پخش خواهد شد.

این برنامه توسط المیرا شریفی مقدم اجرا می شود و هر شب ساعت 23 روی آنتن می رود.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید جبلی از استودیوهای برنامه های انتخابات ریاست جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید جبلی از استودیوهای برنامه های انتخابات ریاست جمهوری"، کلیک کنید.