بازداشت 160 متهم جرایم اقتصادی در آخرین روزسال/تلاشمان تحقق شعار سال به بهترین وجه است

بازداشت 160 متهم جرایم اقتصادی در آخرین روزسال/تلاشمان تحقق شعار سال به بهترین وجه است

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از اجرای طرح های سراسری پیشگیری ومقابله با مفاسد اقتصادی در نوروز 1403 خبرداد.

به گزارش نکستونز، سردار حسین رحیمی با حضور در قرارگاه نوروزی امین پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تبریک فرارسیدن سال نو گفت: در ایام نوروز پلیس امنیت  اقتصادی با رصد دقیق مسایل و موضوعات اقتصادی کشور با اقتدار با مجرمان و مفسدان اقتصادی که برای کسب سودهای باد آورده به دنبال اقدامات مجرمانه خود اعم از قاچاق کالا و … هستند، مقابله خواهد کرد.

وی افزود: با عنایت به تقارن ماه نزول قرآن و عید سعید نوروز، پلیس امنیت اقتصادی فراجا اجرای طرح های سراسری پیشگیری ومقابله با مفاسد اقتصادی را در این ایام در دستور کار خود قرار داده است.

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا افزود: در همین راستا نیز کارگاهان پلیس امنیت اقتصادی طی 24 ساعت گذشته و در آخرین روز از سال 1402 با تشکیل 87 تیم بازرسی از تعداد 271 نشانگاه اقتصادی بازدید و چندین مرکز متخلف توزیع اقلام اساسی را شناسایی کردند.

رحیمی اضافه کرد: در این بازدیدها تعداد 160 متهم جرایم اقتصادی و قاچاق کالا و ارز، شناسایی و دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با اشاره به اینکه ارزش پرونده های مکشوفه 490 میلیارد ریال است گفت: پلیس امنیت اقتصادی با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» با تمام وجود تلاش می کند تا با برنامه ریزی مناسب و همکاری صاحب نظران و مشارکت عملی فعالان اقتصادی، زمینه تحقق این شعار مهم را به بهترین وجه فراهم کند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت 160 متهم جرایم اقتصادی در آخرین روزسال/تلاشمان تحقق شعار سال به بهترین وجه است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت 160 متهم جرایم اقتصادی در آخرین روزسال/تلاشمان تحقق شعار سال به بهترین وجه است"، کلیک کنید.