بارش باران در جاده های 15 استان

بارش باران در جاده های 15 استان

به گزارش نکستونز، سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: برابر آخرین گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور درحال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در محدود لاسم در محور هراز هستیم و این وضعیت در هر دو مسیر رفت و برگشت گزارش شده است. همچنین در آزادراه قزوین – کرج در محدوده های مهرشهر و پل فردیس نیز ترافیک پرحجم گزارش شده است.

نکستونز نوشت: وی در خصوص آخرین وضعیت جوی جاده های کشور نیز گفت: گزارش ها حاکی از بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، تهران، البرز، اصفهان، قم، لرستان، مرکزی، همدان، کرمانشاه، خوزستان، زنجان و فارس است. لازم است در این شرایط رانندگان با سرعت مطمینه رانندگی کرده و حتما فاصله طولی مناسب را با خودروی مقابل حفظ کنند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور با این شماره تماس گرفته و پیش از شروع سفر با اطلاع از وضعیت راه ها، بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند.

4747

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران در جاده های 15 استان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران در جاده های 15 استان"، کلیک کنید.