این بزرگراه امشب مسدود می‌شود

این بزرگراه امشب مسدود می‌شود

به گزارش نکستونز، رییس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، از اجرای عملیات عمرانی و اعمال محدودیت تردد در بزرگراه شهید همت خبر داد.

سرهنگ مصطفی زینی‌وند در گفت‌وگو با نکستونز، درباره بزرگراه شهید همت گفت: شب گذشته مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت از مقطع روی پل بزرگراه یادگار امام (ره) در ساعات پایانی دیشب مسدود شد اما از ساعات اولیه صبح امروز این مسیر بازگشایی شد و تردد در آن جریان دارد.

وی افزود: از امشب ساعت ۲۳ نیز مجددا این بزرگراه مسدود می شود. حلقه اول محدودیت، در بزرگراه شهید همت مسیر شرق به غرب بعد از خیابان اشرفی اصفهانی است و به سمت خیابان عدل هدایت می‌شود. همچنین مسیر غرب به شرق نیز از شهید ستاری مسدود خواهد شد.

رییس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در صورت نیاز و افزایش حجم خودروها، حلقه دوم از سمت شرق به غرب این اتوبان، از پل یادگار امام(ره) و مسیر غرب به شرق از پل شهید باکری مسدود می شود.

زینی وند گفت: این محدودیت‌ها از ساعت ۲۳ امشب آغاز شده و تا فردا حدود ظهر ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به علت این مسدود کردن افزود:علت این مسدودیت، فعالیت عمرانی برای نصب عرشه دوربرگردان غیر همسطح در حال ساخت بزرگراه شهید همت بعد از پل بزرگراه اشرفی اصفهانی است.

۴۷۲۳۶

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این بزرگراه امشب مسدود می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این بزرگراه امشب مسدود می‌شود"، کلیک کنید.