ایران آماده هرگونه همکاری برای رفع بحران انسانی در غزه است

رییس جمهور در پیامی به کشورهای اسلامی؛

ایران آماده هرگونه همکاری برای رفع بحران انسانی در غزه است

رییس جمهور در پیام تبریک عید فطر به سران کشورهای اسلامی مجدداً آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه همکاری در چارچوب ابتکارات کشورها و ملت های اسلامی در جهت رفع بحران گرسنگی، قحطی و فاجعه انسانی در غزه را اعلام کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی روز سه شنبه در پیامی به سران و مردم کشورهای اسلامی ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر، این عید را تجلی طاعت و بندگی و تعالی روح انسانی، هنگامه پاداش روزه داران و بندگان صالحی دانست که به واسطه مناجات و عبادات در ماه مبارک رمضان و با تزکیه و تهذیب نفس، لوح وجود خود را از آلودگی ها پاک گردانیده و در جهت کمال و قرب الهی گام برداشته اند.

رییس جمهور در ادامه با اشاره به اینکه در آستانه عید سعید فطر، جهان اسلام همچنان با جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین و غزه قهرمان روبرو است، تصریح کرد: کشورهای اسلامی وظیفه انسانی و شرعی دارند تا با اقدامات فوری ادامه حملات رژیم صهیونیستی را که جنایت علیه بشریت و نسل کشی است، متوقف کنند و اندکی از آلام مردم بی دفاع غزه بکاهند.

رییسی با اعلام مجدد آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه همکاری در چارچوب ابتکارات کشورها و ملت های اسلامی در جهت رفع بحران گرسنگی، قحطی و فاجعه انسانی در غزه، راهپیمایی باشکوه روز قدس امسال در سراسر جهان را نشانه همبستگی و حمایت همه جانبه مسلمانان و آزادی خواهان جهان از مردم مظلوم فلسطین و به ویژه غزه عزیز دانست و تاکید کرد که ضروری است از این حضور ارزشمند در جهت پایان بمباران و محاصره غزه توسط رژیم اشغالگر صهیونیستی و در ادامه آن ارسال کمک های بشردوستانه بهره گرفته شود.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایران آماده هرگونه همکاری برای رفع بحران انسانی در غزه است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایران آماده هرگونه همکاری برای رفع بحران انسانی در غزه است"، کلیک کنید.