اولین واکنش پرسپولیس به عدم صدور مجوز گاریدو

اولین واکنش پرسپولیس به عدم صدور مجوز گاریدو

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ ساعتی پیش خبرنگار ما مطلع شد که شورای برون مرزی مجوز کار خوان کارلوس گاریدو، سرمربی اسپانیایی را برای کار در ایران صادر نکرده تا این موضوع نگرانی هواداران پرسپولیس را در پی داشته باشد.

به نقل از ورزش سه این در حالی است که شورای برون مرزی این مجوز را منوط به موافقت نهادهای بالادستی و همچنین استعلام بیشتر کرده تا به این ترتیب حضور این سرمربی فعلا در ایران منتفی شود.

با این حال مسئولان باشگاه پرسپولیس در تماس با وب‌سایت ورزش سه اعلام کردند که هیچ نگرانی‌ای در این مورد وجود نخواهد داشت و این مجوز به زودی صادر می‌شود.

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در این خصوص به خبرنگار ما گفت: آقای درویش در تلاش هستند تا هر چه زودتر این مجوز را دریافت کنند و با توجه به شرایط، هیچ نگرانی‌ای وجود ندارد و هفته آینده آقای گاریدو در ایران خواهد بود.

او همچنین گفت: ایشان لیست خریدی به باشگاه نداده، چون شناختی از لیگ ایران ندارند اما در حال تماشا و آنالیز عملکرد بازیکنان تیم هستند و با توجه به امضای قرارداد الکترونیکی، سرمربی تیم پرسپولیس هستند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین واکنش پرسپولیس به عدم صدور مجوز گاریدو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین واکنش پرسپولیس به عدم صدور مجوز گاریدو"، کلیک کنید.