اولین موضع گیری دهنوی نماینده مجلس درباره اتفاقات اخیر

اولین موضع گیری دهنوی نماینده مجلس درباره اتفاقات اخیر

پس از شکایت محسن دهنوی علیه صبا آذرپیک، دادگاه، صبا آذرپیک را به 2 سال زندان محکوم کرد. با صدور این حکم، دهنوی اقدام به افشای پشت پرده لیست بندی شورای ایتلاف انقلاب کرد.

به گزارش نکستونز به نقل از صفحه شخصی دهنوی، این کاندیدای مجلس شورای اسلامی با اشاره با تفاوت دیدگاه هایش با صادق محصولی، انصرافش از حضور در لیست ایتلاف را به اصرار او بر جایگزینی با آقای نبویان نسبت داد.

متن کامل نوشته دهنوی به شرح ذیل است: پیرو مطالب مطرح شده در فضای مجازی چند روز اخیر، نکاتی را محضر مردم شریف ایران یادآور می شوم:
1. امسال یکی از کاربران معلوم الحال فضای مجازی که تا کنون بارها اقدام به لجن پراکنی علیه کارگزاران نظام و آرمان های انقلاب کرده بود، اتهامات کذبی را سلسله وار به اینجانب نسبت داد.

2. من قبل از رسانه ای شدن اتهامات و با توجه به تحرکات و شایعات، بهمن پارسال در نامه ای به رییس قوه قضاییه برای بررسی ماجرا توسط دستگاه قضایی و نهادهای امنیتی، پیش قدم شده و درخواست رسیدگی داشتم.
پس از رسانه ای شدن اتهامات توسط پروژه بگیرها، برای صیانت از حق خودم و مردم، از آن کاربر فضای مجازی شکایت کردم.

3. در پی شکایت اینجانب پرونده ای در دادسرا تشکیل و نهایتا مجرمیت ایشان به جرم افترا، نشر اکاذیب و تهدید، احراز و کیفرخواست متهم، صادر و به دادگاه صالحه ارسال شد.
نهایتا پس از برگزاری چندین جلسه دادگاه و استماع مشروح سخنان من و دفاعیات ایشان، جرم نشر اکاذیب و افترای وی احراز و منجر به صدور حکم سنگین محکومیت او شد.

4. بخشی از این پیگیری های قضایی، هم زمان با فرآیند بررسی صلاحیت کاندیداها توسط شورای محترم نگهبان بود.
آن شورا نیز در نهایت دقت و سلامت، مطالب کذب آن کاربر فضای مجازی و سایر گزارشات ارسالی را بررسی و صلاحیت بنده را تایید کرد.

5. حال پس از تکذیب اتهامات وارده به اینجانب در دو محکمه صالحه و رسمی یعنی دادگاه و شورای محترم نگهبان، تاکید برخی جریانات انحصارگرای سیاسی از طریق کاندیداهای پوششی بر این مطالب واهی، چه معنایی جز ترجیح قبیله گرایی بر منافع جریان انقلابی دارد؟

6. انصرافم از لیست شانا ماحصل اصرار محصولی بر جابجایی آقای نبویان با بنده بود و به خاطر منوط شدن وحدت به این مسیله، راضی به آن شدم.
تفاوت اساسی رویکردهایم با ایشان و قبیله گرایان در اداره مملکت، پنهان کردنی نیست اما همچنان همگان را به حمایت از لیست شورای ایتلاف دعوت می کنم.

پایان خبر نکستونز.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین موضع گیری دهنوی نماینده مجلس درباره اتفاقات اخیر" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین موضع گیری دهنوی نماینده مجلس درباره اتفاقات اخیر"، کلیک کنید.