اوسمار از فرمول یحیی استفاده کرد/ درخشش ستاره پرسپولیس در پست جدید

اوسمار از فرمول یحیی استفاده کرد/ درخشش ستاره پرسپولیس در پست جدید

آفتاب نیوز :

پرسپولیس متحول شده اوسمار در کار های هجومی فوق العاده عالی کار کرده و این تیم با تیم نیم فصل نخست تفاوت آشکاری دارد. مهدی ترابی، امید عالیشاه، اوستون اورونوف و عیسی آل کثیر 4 مهره تهاجمی پرسپولیس هستند که بار هجومی پرسپولیس را به دوش می کشند و نمایش های بسیار خوبی هم در هفته های اخیر داشتند. مورد ویژه در بین این نفرات مربوط به امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس است.

امید که بازی در پست های مختلفی را در این تیم تجربه کرده، این روز ها در تیم اوسمار پشت سر تک مهاجم تیم بازی می کند. عالیشاه حسابی در پست خود جا افتاده و درخشیده است. این بازیکن که در سال های گذشته حتی چند بار به جدایی از پرسپولیس هم نزدیک شده بود، این روز ها یکی از بهترین های تیمش است و بسیار موثر کار می کند.

نکته جالب اینجاست که اولین بار یحیی گل محمدی و در 3 بازی پایانی نیم فصل نخست از عالیشاه پشت سر تک مهاجم تیمش استفاده کرد و حالا اوسمار با همان فرمولی که یحیی به او یاد داده بود، از امید بهره می برد. عالیشاه آنقدر خوب کار کرده که دیگر خبری از حضور وحید امیری در ترکیب اصلی پرسپولیس نیست و آچار فرانسه قرمز ها به یک نیمکت نشین در پرسپولیس تبدیل شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اوسمار از فرمول یحیی استفاده کرد/ درخشش ستاره پرسپولیس در پست جدید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اوسمار از فرمول یحیی استفاده کرد/ درخشش ستاره پرسپولیس در پست جدید"، کلیک کنید.