انفجار در شرق تهران / 6 نفر کشته شدند

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع یک فقره آتش سوزی در یک کارگاه ساختمانی در حوالی بزرگراه شهید یاسینی خبر داد و گفت: در این حادثه 6 کارگر غیر ایرانی جان باختند.

انفجار در شرق تهران / 6 نفر کشته شدند

آفتاب نیوز :

سید جلال ملکی روز پنجشنبه به خبرگزاری ایرنا گفت: ساعت 13:02 امروز حادثه آتش سوزی در حوالی بزرگراه شهید یاسینی اعلام و آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در یک محوطه کارگاهی چند اتاق که محل استراحت کارگران بود در یکی از اتاق ها بدلیل نامشخص آتش سوزی روی داد که در این حادثه بدلیل شدت حادثه 6 کارگر غیر ایرانی جان باختند.

ملکی ادامه داد: یک کارگر دیگر موفق شده بود خود را از محل حادثه خارج کند که بدلیل سوختگی به مراکز درمانی منتقل شد.

وی علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام کرد.

صداوسیما نیز از انفجار در ترمینال شرق خبر داد و نوشت: در پایانه شرق در اثر انفجار کپسول گاز 6 نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انفجار در شرق تهران / 6 نفر کشته شدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انفجار در شرق تهران / 6 نفر کشته شدند"، کلیک کنید.