انسداد موقت جاده چالوس/ برخی محورهای استان سیستان و بلوچستان قابل تردد نیستند

انسداد موقت جاده چالوس/ برخی محورهای استان سیستان و بلوچستان قابل تردد نیستند

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از مسدود بودن بیش از 10 محور در استان سیستان و بلوچستان در پی جاری شدن سیل خبر داد و گفت: محور چالوس نیز در پی انجام عملیات عمرانی، از ساعت 9 تا 15 امروز و فردا مسدود است.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با نکستونز درباره مسدود شدن جاده چالوس گفت: امروز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه و فردا دوشنبه سوم اردیبهشت ماه، محور کرج- چالوس از میدان امیر کبیر تا سه راهی کندر، از ساعت 9 الی 15 به دلیل انجام عملیات عمرانی تورسنگ، مسدود خواهد بود. رانندگان می توانند در طول زمان انسداد جاده از مسیرهای جایگزین جاده آتشگاه نوجان و آزادراه تهران شمال  استفاده کنند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز گفت: ترافیک  در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل محمدشهر تا استاندارد و پل کلاک تا پل فردیس و آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا نیمه سنگین است.  همچنین در محور شهریار – تهران حدفاصل شهریار تا شهرقدس و آزادراه ساوه – تهران محدوده رضی آباد نیز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

وی درباره وضعیت جوی جاده های کشور هم گفت: در برخی از محورهای استان زنجان، بارش باران گزارش شده است، اما در سایر جاده های کشور، هیچگونه مداخله جوی مشاهده نمی شود، توصیه پلیس در شرایط بارانی رعایت فاصله طولی، رانندگی با دقت بیشتر و سرعت مطمینه است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا  درباره محورهای دارای ممنوعیت تردد و انسداد نیز ادامه داد: محور خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال انجام می شود.

وی با اشاره به سیل جنوب کشور نیز گفت: محورهای شریانی نیکشهر – چابهار و رودبار جنوب – ایرانشهر نیز در پی جاری شدن سیل در استان سیستان و بلوچستان مسدود هستند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان اینکه بیش از 11 محور غیرشریانی نیز، در پی جاری شدن سیلاب مسدود شده اند؛ افزود: محورهای فنوج – کتیج – رمشک، بمپور – فیروزآباد، نیکشهر – بنت، فنوج – اسپکه، کمربندی جدید خرانق – یزد، نوبندیان – ریمدان، فنوج – بنت، اسپکه – بمپور، جکیگور- سرباز و دلگان – جلگه نیز مسدود هستند.

شیرانی  با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

پایان خبر نکستونز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انسداد موقت جاده چالوس/ برخی محورهای استان سیستان و بلوچستان قابل تردد نیستند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انسداد موقت جاده چالوس/ برخی محورهای استان سیستان و بلوچستان قابل تردد نیستند"، کلیک کنید.