انتقاد صدیقی از دریافت مبالغ غیرمجاز توسط برخی از پزشکان

انتقاد صدیقی از دریافت مبالغ غیرمجاز توسط برخی از پزشکان

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از دریافت برخی از مبالغ غیرمجاز در قالب ارزهای خارجی توسط برخی از پزشکان انتقاد کرده و خواستار رسیدگی به این موضوع شد.

به گزارش نکستونز، رضا صدیقی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس خطاب به وزیر بهداشت و درمان بیان کرد: بنده خواستار رسیدگی به برخی از مبالغ هنگفتی هستم که به صورت غیرقانونی و به صورت ارزهای خارجی از بیماران بعضا اخذ می‌شود. مگر مقام معظم رهبری تاکید نکرده است که باید کاری کنیم که بیمار غیر از درد مریضی رنج دیگری نداشته باشد؟ باید به این موضوع رسیدگی شود.

وی در ادامه اظهار کرد: در رابطه با ناترازی برق و احداث نیروگاه‌های جدید نباید برای مدیریت ناترازی موجود به بخش صنعتی آسیب زده شود.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقاد صدیقی از دریافت مبالغ غیرمجاز توسط برخی از پزشکان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقاد صدیقی از دریافت مبالغ غیرمجاز توسط برخی از پزشکان"، کلیک کنید.