انتقاد ایران از اعمال فشار نمایندگان کنگره آمریکا بر دیوان بین المللی کیفری

انتقاد ایران از اعمال فشار نمایندگان کنگره آمریکا بر دیوان بین المللی کیفری

به گزارش نکستونز، ناصر کنعانی در این ارتباط در صفحه اجتماعی ایکس نوشت: «هدف گروهی از نمایندگان کنگره و سنای آمریکا از اعمال تهدید و فشار بر دادستان و قضات دیوان کیفری بین المللی (ICC)، مصونیت بخشیدن به جنایات جنگی و نسل کُشی توسط مقامات و فرماندهان نظامی رژیم صهیونیستی است و این یک اقدام شرم آور و نگران کننده است.»

وی افزود: «این مداخله زشت، رویه ای خطرناک ایجاد خواهد کرد که با اهداف و فلسفه وجودی دیوان کیفری بین المللی در تنبیه و مجازات جنایتکاران جنگی مغایر است.»

کنعانی تصریح کرد: «سکوت جهانی در برابر این قبیل تهدیدها، موجب ممانعت از اجرای عدالت و تداوم جنایت ها علیه ملت فلسطین و تداوم بی کیفری عاملان آن می گردد.»

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقاد ایران از اعمال فشار نمایندگان کنگره آمریکا بر دیوان بین المللی کیفری" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقاد ایران از اعمال فشار نمایندگان کنگره آمریکا بر دیوان بین المللی کیفری"، کلیک کنید.