انتشار «کودکان در دنیای ما»

انتشار «کودکان در دنیای ما»

چهار جلد از مجموعه «کودکان در دنیای ما» با عنوان های «گوناگونی فرهنگ ها»، «قانون و مسیولیت»، «محافظت از زمین» و «حقوق و برابری» به تازگی منتشر شده اند.

به گزارش نکستونز، این مجموعه با نویسندگی مِری موری با تصویرگری حنانه کای با ترجمه پیام ابراهیمی هرکدام در 32 صفحه با شمارگان 2000 نسخه و قیمت 190 هزار تومان در انتشارات طوطی (واحد کودک و نوجوان انتشارات فاطمی)  در دسترس کودکان قرار گرفته است.

 گاهی در خبرها کلماتی به گوشمان می خورد که معنایشان را به درستی درک نمی کنیم و نمی دانیم که چه تاثیری در زندگی ما دارند. 

در این کتاب ها قرار است گوناگونی فرهنگ ها، قانون و مسیولیت، محافظت از زمین و حقوق و برابری با زبان ساده و تصاویر زیبا به پرسش های کودکان در این این زمینه ها پاسخ دهد.

 موضوعات مطرح شده در کتاب حقوق و برابری» به این شرح است: «حقوق برای همه»، «عدالت چیست؟»، «اعلامیه جهانی حقوق بشر»، «کار»، «سلامت و آموزش»، «باورها»، «قانون»، «نابرابری»، «در جست وجوی امنیت»، «مبارزه برای برابری»، «حقوق کودکان» و  «برخورد یکسان با همه».

«کره زمین»، «ریخت وپاش»، «آلودگی»، «گرمایش زمین»، «مصرف بیش از حد»، «خطر نابودی جنگل ها»، «یک دنیا زباله»، «مردمی که کمک می کنند»، «کاهش زباله»، «استفاده دوباره»، «بازیافت»، «صرفه جویی در انرژی» و «لذت بردن از زمین» موضوعات مطرح شده در کتاب «محافظت از زمین است.

«گوناگونی فرهنگ ها» نیز با این موضوعات همراه است: «فرهنگ چیست؟»، «تنوع فرهنگی چیست؟»، «آموختن از والدین»، «آداب و سنت ها»، «ارزش ها»، «دین»، «جشن ها»، «یاد گرفتن از یکدیگر»، «تفاوت ها»، «همدلی» و «شناخت فرهنگ های دیگر».

«مقررات چیست؟»، «دنیای عادلانه»، «مقررات خانه»، «مقررات مدرسه»، «مقررات گوناگون»، «تعیین مقررات»، «زیرپاگذاشتن مقررات»، «قانون»، «قانون های بین المللی»، «مسیولیت چیست؟»، «انسان های مسیولیت پذیر»، «کمک به جامعه» و «چگونه مسیولیت پذیر باشیم؟».

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتشار «کودکان در دنیای ما»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتشار «کودکان در دنیای ما»"، کلیک کنید.