ام‌باپه بازی با هلند را از دست داد

ام‌باپه بازی با هلند را از دست داد

فوق ستاره و کاپیتان خروس‌ها به دلیل آسیب‌دیدگی شدید از ناحیه بینی بازی برابر هلند در دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ را از دست داد.

به گزارش نکستونز، تیم ملی فوتبال فرانسه در نخستین دیدارش در یورو ۲۰۲۴ توانست با نتیجه یک بر صفر اتریش را شکست دهد. کیلیان ام‌باپه در این بازی و در برخورد با بازیکن اتریش دچار شکستگی بینی و خونریزی شدید شد؛ اتفاقی که منجر به تعویض کاپیتان خروس‌ها نیز شد.

اخبار ضد و نقیض زیادی از دوشنبه‌شب منتشر شد. صبح امروز فدراسیون فوتبال فرانسه در بیانیه‌ای اعلام کرد ام‌باپه جام را از دست نداده است و با ماسک بازی‌ها را ادامه خواهد داد.

شبکه کانال پلاس فرانسه ساعتی پیش اعلام کرد منابع موثق از داخل اردوی خروس‌ها از غیبت قطعی ام‌باپه مقابل هلند در دور دوم گروهی خبر داده‌اند و او قرار است از بازی سوم خروس‌ها با ماسک به میدان برود.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ام‌باپه بازی با هلند را از دست داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ام‌باپه بازی با هلند را از دست داد"، کلیک کنید.