افزایش شمار شهدای غزه به ۳۷ هزار و ۳۹۶ تن

افزایش شمار شهدای غزه به ۳۷ هزار و ۳۹۶ تن

وزارت بهداشت غزه با اشاره به ارتکاب سه کشتار جدید در غزه توسط اشغالگران اسرائیلی، از افزایش مجدد مجموع شمار شهدا و زخمی‌های این حملات خبر داد.

به گزارش نکستونز، وزارت بهداشت غزه امروز چهارشنبه اعلام کرد که رژیم اشغالگر صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته مرتکب سه کشتار در حق خانواده‌های فلسطینی ساکن نوار غزه شد که در نتیجه آنها پیکرهای ۲۴ شهید و نیز ۷۱ زخمی به بیمارستان‌های نوار غزه منتقل شدند.

طبق اعلام این وزارتخانه، هنوز تعدادی از قربانیان این حملات زیر آوارها و در مسیرها هستند و کادر امدادرسان و نیروهای دفاع مدنی به آنها دسترسی ندارند.

این وزارتخانه در جدیدترین گزارش خود شمار شهدای حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تاکنون را ۳۷ هزار و ۳۹۶ تن و زخمی‌ها را ۸۵ هزار و ۵۲۳ تن اعلام کرد.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش شمار شهدای غزه به ۳۷ هزار و ۳۹۶ تن" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش شمار شهدای غزه به ۳۷ هزار و ۳۹۶ تن"، کلیک کنید.