اعضای شورای شهر و روستاهای شبانکاره تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار نکستونز، ابراهیم حسینی عصر دوشنبه در مراسم گرامیداشت روز ملی شوراها با حضور نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی، اعضا شوراهای اسلامی و دهیاران بخش شبانکاره، ضمن تبریک و تقدیر از زحمات اعضای شوراهای اسلامی بخش اظهار داشت: یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم سالاری و تاکید بر حضور و مشارکت مردم در امور کشور است.

بخشدار شبانکاره افزود: وجود تعامل و همدلی میان اعضای شوراها به همراه دانش، تخصص و اعتقاد به خرد جمعی در پیشبرد وظایف شوراها تاثیرگذار است.

حسینی افزود: شوراهای اسلامی شهر و روستا نشانگر توزیع قدرت در جامعه مردم سالار دینی است.

وی بیان کرد: مجموعه شوراها حلقه وصل بین جامعه و حاکمیت هستند و قطعاً شوراها مشاوران امین برای کارگزاران نظام به شمار می آیند، شوراها از طریق مطالبه گری هوشمندانه می توانند مسایل و مشکلات مردم را احصا و برای رفع و رجوع آن ها تلاش کنند.

بخشدار شبانکاره وظایف شوراها را حایز اهمیت دانست و بیان داشت: پاسخگویی به انتظارات و جلب اعتماد عمومی مردم مهم ترین رسالت شوراهای شهر و روستا است، شوراهای شهر و روستا باید با پیگیری مطالبات بحق مردم و بهبود عملکرد خود با ایجاد تحول در ساختار مدیریت شهر و روستای خود، خواسته های مردمی را محقق سازند.

در پایان این مراسم با حضور ابراهیم رضایی، نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی از همه اعضای شوراهای اسلامی بخش تقدیر و از شوراهای اسلامی روستاهای دهداران سفلی و عطیبه به عنوان شوراهای برتر بخش تجلیل به عمل آمد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعضای شورای شهر و روستاهای شبانکاره تجلیل شدند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعضای شورای شهر و روستاهای شبانکاره تجلیل شدند"، کلیک کنید.