اظهارات مجری مناظره ها در آستانه پخش

اظهارات مجری مناظره ها در آستانه پخش

مهدی خسروی که به عنوان مجری مناظره های 1403 انتخاب شده است در اظهارات جدید خود پیش از پخش زنده مناظره ها بر اصل بی طرفی در اجرا تاکید کرد.

به گزارش نکستونز، مهدی خسروی درباره ویژگی و شاخصه اجرای درست مناظره ها، نخست بر اصل «بی طرفی» تاکید کرد.

وی همچین رعایت عدالت و انصاف در اجرای مناظره ها را اصولی دیگر برشمرد که خصوصا در مدیریت زمانی جلوه گر می شود.

به گزارش نکستونز، سازمان صداوسیما برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پنج مناظره انتخاباتی در امشب  28 و 31 خرداد، همچنین، یکم و چهارم و پنجم تیر تدارک دیده است که به طور زنده از شبکه های خبر و یک سیما به روی آنتن می رود.

مهدی خسروی، مجری و گوینده نکستونز که اجرای این مناظره ها را در روزهای یادشده برعهده خواهد داشت، دارای سابقه طولانی کار در حوزه خبر است.

مجری این دوره برگزاری مناظره های انتخاباتی تلویزیون، متولد 1356 و دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل است. وی فعالیت حرفه ای خودش را از سال 1378 به عنوان خبرنگار نکستونز آغاز کرده و عناوینی چون مدرس گویندگی و اجرای خبر، سردبیر، تهیه کننده، مجری و گوینده خبر را در کارنامه دارد.

مهدی خسروی که بیشتر به عنوان گوینده خبر شناخته می شود، اجرای برنامه هایی چون «دیدار» و «تیتر امشب» را عهده دار بوده است.   

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اظهارات مجری مناظره ها در آستانه پخش" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اظهارات مجری مناظره ها در آستانه پخش"، کلیک کنید.