اطلاعیه شماره 4 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ادامه عملیات جستجو در مه و باران

اطلاعیه شماره 4 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ادامه عملیات جستجو در مه و باران

ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر در اطلاعیه شماره 4، آخرین اقدامات جست وجو در سانحه بالگرد رییس جمهوری را تشریح و اعلام کرد که درحال حاضر تعداد 65 تیم امدادی در شرق معدن مس سونگون و روستای اوزی در جست وجوی بالگرد حادثه دیده هستند.

به گزارش نکستونز، جمعیت هلال احمر در چهارمین اطلاعیه خود درپی وقوع حادثه برای بالگرد رییس جمهور اعلام کرد:

1. با توجه به استمرار عملیات جست وجو و نجات بالگرد حادثه دیده حامل رییس جمهوری و همراهانش، اخبار رسمی در این خصوص از طریق اطلاعیه های رسمی هلال احمر و در کوتاه ترین زمان ممکن اعلام می شود، انتشار اخبار از منابع و رسانه های غیر رسمی، صرفا گمانه زنی است.

2.  جمعیت هلال احمر بر اساس تکالیف ذاتی و انسانی خود و انتظارات آحاد مردم ایران از هیچ کوششی برای جست وجوی خادمان مردم فروگذار نخواهد کرد و تیم های تخصصی این جمعیت با استفاده از همه امکانات و ظرفیت های موجود، درحال جست وجوی منطقه احتمالی وقوع حادثه هستند.

3. درحال حاضر تعداد 65 تیم امدادی، در شرق معدن مس سونگون و روستای اوزی در جست وجوی بالگرد حادثه دیده هستند و به دلیل حساسیت شرایط، تعداد تیم های اعزامی آنست هلال احمر (سگ های زنده یاب) به همراه تجهیزات پیشرفته و تخصصی از تهران و استان های مجاور به منطقه وقوع حادثه به 21 تیم افزایش یافته است.

4.شرایط جوی منطقه، مه گرفته و بارانی بوده و عملیات جست وجو با وجود شرایط سخت و کاهش دید در منطقه و همچنین مخاطرات محیطی با کندی مواجه است.

5. اخبار تکمیلی در اطلاعیه های بعدی اعلام می شود.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه شماره 4 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ادامه عملیات جستجو در مه و باران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه شماره 4 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ادامه عملیات جستجو در مه و باران"، کلیک کنید.