استقرار 100 پایگاه جمع آوری نذورات مردم البرز در عید قربان

استقرار 100 پایگاه جمع آوری نذورات مردم البرز در عید قربان

به گزارش خبرگزاری نکستونز، ابوالفضل فلاح قنبری با بیان اینکه این پویش با هدف رساندن نذورات مردمی، خیران و نیکوکاران به دست نیازمندان واقعی آغاز شده است، گفت: بیش از 100 پایگاه جمع آوری نذورات مردمی در سراسر استان البرز مستقر هستند.

وی به روش های غیرحضوری پرداخت نذورات اشاره کرد و ادامه داد: شماره گیری کد دستوری #026*8877* و شماره کارت بانک ملی 6037997950030578 برای واریز کمک های نقدی مردم 8 استان در نظر گرفته شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد البرز ادامه داد: همچنین در روز عید سعید قربان 12 دفتر کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری آماده دریافت نذورات مردم نیکوکار و نوعدوست هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقرار 100 پایگاه جمع آوری نذورات مردم البرز در عید قربان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقرار 100 پایگاه جمع آوری نذورات مردم البرز در عید قربان"، کلیک کنید.