استخدام 80 نفر در دستگاه های اجرایی لرستان

به گزارش خبرنگار نکستونز، فرهاد زیویار شامگاه شنبه در گفت وگو با رسانه ها، اظهار داشت: 80 نفر در قالب طرح شهید «زین الدین» جذب دستگاه های اجرایی استان می شوند.

وی با بیان اینکه این سهمیه برای جایگاه های مختلف در دستگاه های اجرایی شامل سازمان مدیریت، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، صمت و فناوری ارتباطات خواهد بود، تصریح کرد: دفترچه آزمون هم اکنون توسط جهاد دانشگاهی انتشاریافته و آزمون این استخدامی 17 اسفندماه برگزار خواهد شد.

استاندار لرستان، ادامه داد: از تعداد 80 نفر 16 نفر برای بخش های مختلف استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها هستند که با نظر وزارت کشور به صورت یک آزمون متمرکز در راستای جذب سهمیه وزارت کشور و سایر استانداری ها در آینده ای نزدیک انجام می شود.

زیویار، اظهار کرد: استخدام در قالب طرح شهید «زین الدین» در راستای اهداف دولت انقلابی و باهدف جذب و به کارگیری جوانان مومن، نخبه، متخصص و انقلابی در دستگاه های اجرایی انجام خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استخدام 80 نفر در دستگاه های اجرایی لرستان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استخدام 80 نفر در دستگاه های اجرایی لرستان"، کلیک کنید.