استاندار تهران از مردم برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد

استاندار تهران از مردم برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد

به گزارش خبرگزاری نکستونز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران، علیرضا فخاری طی پیامی از مردم به ویژه شهروندان استان تهران برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«از همان روزهای ابتدایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد برگزاری انتخابات متعددی در نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده ایم و این نظام به عنوان الگویی موفق در مردم سالاری دینی همواره مبتنی بر رأی و نظر جمهور مدیریت شده است.

در واقع انتخابات بهترین فرصت و صحنه برای تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان بوده و در عین حال ضامن امنیت پایدار کشور و بستری مناسب برای نشان دادن رأی و نظر مردم است.

این عرصه آزمون بزرگی است، که همواره علیرغم تبلیغات ناصواب و توطئه‌های دشمنان قسم خورده ملت ایران به صحنه‌های غرورآمیز حضور پرشور مردم تبدیل می‌شود و جلوه‌هایی زیبا و افتخارآمیز از مردم سالاری دینی و جمهوریت در نظام مقدس اسلامی را به نمایش می‌گذارد.

مردم عزیز و همیشه در صحنه کشورمان به عنوان صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی و کشور پر افتخار ایران همواره با تاسی به آیه شریفه «إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم» حضوری پرشور در صحنه‌های انقلاب اسلامی داشته اند و اکنون نیز رجاء واثق دارم، این مردم در بیعتی مجدد با آرمان‌های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حضوری افتخارآمیز در انتخابات ریاست جمهوری خواهند داشت و حماسه تشییع شهدای خدمت و سید این شهیدان، آیت الله شهید رئیسی را تکمیل خواهند کرد.

بنده نیز به عنوان خادمی کوچک از شما مردم صبور، فهیم و همیشه در صحنه کشور به ویژه استان تهران برای حضور در انتخابات به عنوان یک تکلیف مقدس سیاسی دعوت می‌کنم و اطمینان دارم، این حضور هرچه پرشورتر و با صلابت تر باشد، بیش از پیش دشمنان ملت، نظام، انقلاب و اسلام عزیز را مأیوس و دوستان را شادمان خواهد کرد.

علیرضا فخاری

هفتم تیرماه یک هزار و چهارصد و سه خورشیدی

»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استاندار تهران از مردم برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استاندار تهران از مردم برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد"، کلیک کنید.