از سرگیری پخش مسابقات «جام رمضان 1403»

از سرگیری پخش مسابقات «جام رمضان 1403»

به گزارش خبرگزاری نکستونز، همزمان با از سرگیری پخش مسابقات «جام رمضان 1403» که به دلیل شب های قدر پخش آن متوقف شده بود، از تیزر جدید این مسابقات رونمایی شد.

مسابقات «جام رمضان 1403» به تهیه کنندگی پویا خسروی که پخش خود را همزمان با تقارن ایام نوروز و ماه مبارک رمضان آغاز کرده بود، پس از وقفه ای کوتاه به مناسبت شب های قدر از امشب پخش خود را آغاز می کند.

این مسابقات پس از پشت سر گذاشتن مرحله مقدماتی، در مرحله یک چهارم نهایی با دیدار دو تیم سایپا و فوتسالی ها ادامه پیدا می کند.

سری سوم مسابقه تلویزیونی «جام رمضان» با اجرای علی فریادی و گزارشگری نیما تاجیک و سعید زلفی تا اواخر ماه مبارک رمضان هرروز ساعت 17:30 از شبکه ورزش سیما پخش می شود.

نوید مطفری داور بین المللی فوتبال ناظر این دوره از مسابقات و مسعود مرادی نیز سرپرست گروه داوری است.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از سرگیری پخش مسابقات «جام رمضان 1403»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از سرگیری پخش مسابقات «جام رمضان 1403»"، کلیک کنید.