از افطار روزه داران روی پل طبیعت تا برش کیک تولد 200 متری امام حسن(ع) در افطارخونه بلوارکشاورز

از افطار روزه داران روی پل طبیعت تا برش کیک تولد 200 متری امام حسن(ع) در افطارخونه بلوارکشاورز

همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) سفره افطاری به طول 270 متر روی پل طبیعت گسترده شده و همچنین کیک تولد 200 متری امام حسن(ع) نیز توسط تهرانی ها در بلوار کشاورز برش زده شد.

به گزارش نکستونز، همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان و میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) سفره ساده افطاری روی بزرگترین پل غیرخودرویی کشور گسترده شد.

در این مراسم افطاری ساده که هر ساله روی پل طبیعت برگزار می شود حدود 2500 نفر از روزه داران گردشگر، روزه خود را افطار می کنند.

طبق اعلام روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد، هر ساله با شروع ماه مبارک رمضان، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد، گردشگران روزه دار  را به افطاری ساده دعوت می کند و روزانه میزبان 2000 نفر از روزه داران است اما با رسیدن به نیمه ماه مبارک رمضان و میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) سفره افطاری ساده روی پل طبیعت گسترده می شود.

کیک تولد 200 متری امام حسن(ع)

امروز در جشن ولادت امام حسن (ع) همچنین تهرانی ها امروز در افطارخونه بلوارکشاورز به بهانه میلاد امام حسن مجتبی (ع) کیک 200 متری بریدند و جشن گرفتند.

روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری تهران اعلام کرد که این روزها همزمان با غروب آفتاب افطارخونه تهران در بلوار کشاورز با توزیع افطاری از مردم پذیرایی می کنند که جشن میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام نیز در این بلوار برگزار شد.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از افطار روزه داران روی پل طبیعت تا برش کیک تولد 200 متری امام حسن(ع) در افطارخونه بلوارکشاورز" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از افطار روزه داران روی پل طبیعت تا برش کیک تولد 200 متری امام حسن(ع) در افطارخونه بلوارکشاورز"، کلیک کنید.