ارتش نتانیاهو در شن‌های رفح گرفتار شده است

ارتش نتانیاهو در شن‌های رفح گرفتار شده است

به گزارش نکستونز، کارشناس امور نظامی و راهبردی مشهور ضمن تمجید از عملیات مقاومت فلسطین در غزه به باتلاقی اشاره کرد که نظامیان صهیونیست در آن گرفتار شده اند.

فایز الدویری کارشناس امور نظامی و راهبردی گفت: درگیری هایی که میان مقاومت فلسطین و نیروهای اشغالگر در محله الشجاعیه در شرق شهر غزه جریان دارد نمایانگر رویکرد عملیاتی و تاکتیکی مبارزان مقاومت است عملکردی مثال زدنی و بسیار عالی.

به گزارش نکستونز به نقل از خبرگزاری شهاب، وی افزود: ابوعبیده در سخنان اخیر خود به بهبود رویکرد مقاومت در نبردهای شجاعیه اشاره کرد.

الدویری تاکید کرد: در رفح در جنوب غزه، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از پیروزی مطلق سخن می گوید اما هم اکنون در شن های رفح گرفتار شده است و ارتشش تاوان سنگینی می پردازد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتش نتانیاهو در شن‌های رفح گرفتار شده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتش نتانیاهو در شن‌های رفح گرفتار شده است"، کلیک کنید.