ادامه پخش 4 سریال تلویزیونی از 3 شبکه؛ «بدل» و «آقای قاضی» هم آمدند

ادامه پخش 4 سریال تلویزیونی از 3 شبکه؛ «بدل» و «آقای قاضی» هم آمدند

آفتاب نیوز :

در کنار پخش سریال ها از سومین فصل بهار، برخی سریال ها نیز پیش تولید و تولید خود را شروع کرده اند. فصل هفتم «پایتخت» هم بعد از مدت ها وارد پیش تولید شده است و سریال های، چون «سلمان فارسی» و «حضرت موسی (ع)» نیز در حالی تولید و پیش تولید خود را ادامه می دهند که مدیران سیما عنوان کردند که سریال ابراهیم حاتمی کیا که پیش تولیدش بیش از 2 سال است که آغاز شده، امسال به تولید می رسد.

از سر گرفتن «رخنه»

سریال «رخنه» به کارگردانی علی غفاری که پخش آن مانند دیگر سریال ها متوقف شده بود، نمایش خود را از آغاز کرد، این سریال ساعت22 روی آنتن شبکه یک می رود. داستان سریال رخنه مربوط به یکی از دانشمندان کشورمان است که روی موشک های ماهواره بر و فضایی تحقیق می کند و در این مسیر با تهدیدات و خطراتی از سوی بیگانگان روبه رو می شود. در این سریال بازیگرانی همچون نادر فلاح، رامتین خداپناهی، امیرحسین صدیق، خسرو شهراز، بهرام ابراهیمی، مریم کاویانی، نیلوفر شهیدی، حدیث نیکرو، سپیده خداوردی، علیرضا جلالی تبار، ایوب آقاخانی، علیرضا مهران و علیرام نورایی به ایفای نقش پرداخته اند.

«پشت پرده» و «آقای قاضی»

سریال «پشت پرده» که به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی و تهیه کنندگی مصطفی رضوانی پخش خود را آغاز کرده درباره آداب و رسوم، فرهنگ و هویت خانواده های یزدی است که از شبکه دو روی آنتن می رود، در این سریال نام بازیگرانی، چون رضا شفیعی جم، میرطاهر مظلومی، مریم کاویانی، آزیتا ترکاشوند و حدیثه تهرانی دیده می شود.

با پایان تولید فصل دوم «آقای قاضی» هم قرار بود این سریال هفته اول خرداد روی آنتن برود که نمایش سریال از آخر هفته آغاز می شود. فصل دوم مجموعه نمایشی آقای قاضی با عنوان «آقای قاضی؛ شعبه121» نیز از شبکه دو روی آنتن می رود. این سریال در ادامه فصل اول این مجموعه ساخته شده و قرار است همچون فصل گذشته به موضوع پرونده های قضایی و حل و فصل آن توسط بهزاد خلج، شخصیت اول سریال و قاضی پرونده ها بپردازد. در قسمت اول این سریال با بازی بهزاد خلج به عنوان قاضی و شخصیت اصلی سریال در دادگاه مواجه و به جنبه هایی از زندگی او پرداخته می شود.

«بدل» علی مشهدی بیننده دارد؟

پخش سریال «بدل» هم که در پی سانحه سقوط بالگرد و عزای عمومی متوقف شده بود، از امشب، پنجم خردادماه از شبکه سه سیما از سر گرفته می شود.

در این سریال بازیگرانی همچون شهرام قایدی، هادی عامل هاشمی، داریوش سلیمی، اصغر حیدری، ساعد هدایتی، اشکان اشتیاق، فرزانه سهیلی، ابوالفضل رجبی و پریسا مقتدی بازی کرده اند. این سریال به کارگردانی و نویسندگی علی مشهدی (علیرضا مسعودی) و به تهیه کنندگی رضا نصیری شهرضایی محصول سیمافیلم است و در فضایی طنز به تحول انسان پرداخته است. این سریال 26قسمتی روانه آنتن شبکه سه شده است. سریال های طنز سیما به جز «نون خ» و «زیرخاکی» که توانستند موفقیتی در جذب بیننده داشته باشند تا به امروز موفق نبودند و باید دید سریال جدید علی مشهدی چه بازخوردی در جذب مخاطب خواهد داشت؟

آخرین بار پیمان جبلی، رییس رسانه ملی نیمه اردیبهشت ماه به پشت صحنه «سلمان فارسی» رفت؛ سریالی که تولیدش از سال98 آغاز شده و قرار است سال1405 به آنتن سیما برسد. حضرت موسی (ع) از دیگر سریال های الف – ویژه سازمان است که عنوان شده این سریال پیش تولیدش امسال تمام شده و به تولید اصلی خواهد رسید.

آغاز فصل هفتم «پایتخت»

تنابنده و مهران فر در قبرس

محسن تنابنده در نقش نقی و احمد مهران فر در نقش ارسطو بازیگرانی هستند که 6 فصل در سریال پایتخت ایفای نقش کردند و اخیرا نیز همهمه هایی درباره ساخت فصل جدید سریال ایجاد شده است. به تازگی تصویری از این 2 هنرمند کنار یکدیگر در سواحل قبرس منتشر شده است. مشخص نیست قبرس هم بخشی از لوکیشن فیلمبرداری در قبرس است یا خیر؟

البته این روز ها تیم پایتخت مشغول پیش تولید نهایی این سریال هستند و خود را برای فیلمبرداری یک ماهه در ایران و 3 ماهه در کشور تاجیکستان آماده می کنند. با وجود انبوه تولیدات معاونت سیما به طور حتم بینندگان با سریال های کیفی پایین روبه رو خواهند بود و سریالی، چون پایتخت می تواند برگ برنده بزرگی برای سیما به حساب بیاید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادامه پخش 4 سریال تلویزیونی از 3 شبکه؛ «بدل» و «آقای قاضی» هم آمدند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادامه پخش 4 سریال تلویزیونی از 3 شبکه؛ «بدل» و «آقای قاضی» هم آمدند"، کلیک کنید.