آیفون تاشو به زودی روی خط تولید قرار می گیرد/ عکس

به گزارش خبرگزاری نکستونز، در چند ماه اخیر، گزارش ها و شایعات پیرامون آیفون، آیپد یا حتی مک بوک تاشو اپل زیاد و گاه ضدونقیض بوده اند. پیش ازاین نیز گزارشی منتشر شد حاکی از آنکه اپل در سال 2027 آیفون تاشو خود را عرضه می کند؛ اکنون در گزارشی جدید، غول کوپرتینو تولید آیفون و دستگاه تاشو خود را شتاب بخشیده است. انتظار می رود اپل در اواخر سال 2025 تولید انبوه یک دستگاه تاشو هیبریدی 20.3 اینچی و به دنبال آن در اواخر سال 2026 تولید یک آیفون تاشو را آغاز کند.

براساس گزارش مجله نکستونز، براساس گزارش 9to5Mac، «جف پو»، تحلیلگر شرکت Haitong می گوید که اپل تولید انبوه دستگاه تاشو 20.3 اینچی را در اواخر سال 2025 آغاز خواهد کرد و به دنبال آن یک آیفون تاشو در اواخر سال 2026 تولید می کند.

آیفون تاشو به زودی روی خط تولید قرار می گیرد/ عکس

آیفون و دستگاه 20.3 اینچی تاشو اپل

«مینگ-چی کو»، تحلیلگر مسایل اپل قبلاً گزارش داده بود که اپل روی یک مک بوک تاشو 20.3 اینچی کار می کند که در سال 2027 عرضه می شود. «راس یانگ»، تحلیلگر حوزه نمایشگرها هم درباره توسعه یک دستگاه هیبریدی تاشو 20 اینچی توسط اپل گزارش داده بود که قرار است در سال 2026 یا 2027 روانه بازار شود. «مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ نیز گفته است که اپل درحال بررسی یک مک بوک یا آیپد هیبریدی با دو صفحه نمایش تاشو است.

اگر گزارش جدید جف پو صحت داشته باشد، اپل سرعت کار خود را روی دستگاه های تاشو افزایش داده است. پو می گوید که دستگاه تاشوی اپل یک دستگاه کاملاً جدید خواهد بود که بازار پیشرفته و پریمیوم را هدف قرار می دهد. همچنین طبق گزارش ها، اپل درحال بررسی دو اندازه صفحه نمایش 7.9 اینچ یا 8.3 اینچ برای یک آیفون تاشو است.

البته هنوز تا سال 2026 زمان زیادی باقی مانده است و مطمیناً نمی توان این گزارش ها را با قطعیت پذیرفت.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیفون تاشو به زودی روی خط تولید قرار می گیرد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیفون تاشو به زودی روی خط تولید قرار می گیرد/ عکس"، کلیک کنید.