آیت الله آملی لاریجانی: جنایت رژیم صهیونیستی نقض آشکار مقررات بین المللی است

آیت الله آملی لاریجانی: جنایت رژیم صهیونیستی نقض آشکار مقررات بین المللی است

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جنایت رژیم صهیونیستی نقض آشکار مقررات بین المللی است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، آیت الله آملی لاریجانی در دیدار نوروزی مدیران و کارکنان مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن محکومیت جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی در به شهادت رساندن جمعی از مستشاران عالی نظامی جمهوری اسلامی ایران در سوریه، این اقدام را نقض فاحش و آشکار مقررات بین المللی دانست.

وی جنایت های رژیم اشغالگر صهیونیستی به ویژه در یک سال اخیر را برخلاف همه موازین حقوق بشر دانست و تاکید کرد: تجاوزهای این رژیم سفاک در غزه مصداق روشن جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت است.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله آملی لاریجانی: جنایت رژیم صهیونیستی نقض آشکار مقررات بین المللی است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله آملی لاریجانی: جنایت رژیم صهیونیستی نقض آشکار مقررات بین المللی است"، کلیک کنید.