آیا قاتل مادر خواننده پاپ کشورمان، داماد اوست؟

به گزارش نکستونز در ادامه مشخص شد، مقتول مادر یکی از خوانندگان پاپ کشور است که پسرش ناپدید شدن او را به پلیس اعلام کرده بود.

در این زمینه رکنا نوشت: با مشخص شدن هویت زن 60ساله، ماموران تحقیقات را از خانواده او آغاز کردند. پسر مقتول به ماموران پلیس گفت: چند سال قبل خواهرم با مرد شروری به نام سعید ازدواج کرد و مدتی بعد هم جدا شدند. او به مادرم بدهکار بود و اختلاف داشت. چند سالی هم به دلیل حمل موادمخدر به زندان افتاد. آخرین بار وقتی به مرخصی آمد با مادرم تماس گرفت و خواست تا برای حل اختلاف حسابشان باهم قرار بگذارند. من به مادرم گفتم او آدم خطرناکی است و اجازه بدهد تا من هم او را در این ملاقات همراهی کنم اما مادرم اجازه نداد و برای دیدن سعید از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت.
با اظهارات پسر قربانی، ماموران به زندان رفتند اما دریافتند که سعید بعد از پایان ایام مرخصی به زندان برنگشته است.
سه ماه بعد در حالی که ماموران به دنبال متهم فراری بودند، او خودش را به پلیس آگاهی معرفی کرد و مدعی شد نقشی در قتل مادرزن سابقش نداشته و در توضیح ماجرا گفت: از سال 90 به دلیل حمل ماده مخدر شیشه بازداشت و به اعدام محکوم شدم اما با درخواست عفو اعدامم به 25 سال حبس تبدیل شد. با شیوع بیماری کرونا توانستم با سپردن وثیقه از زندان آزاد شوم. از آنجا که با مادرزن سابقم اختلاف حساب داشتم، با او قرار گذاشتم تا صحبت کنیم. بعد از نیم ساعت در خیابان شریعتی از ماشینم پیاده شد و دیگر خبری از او نداشتم تا اینکه شنیدم به قتل رسیده است.
در حالی که متهم در مراحل بازجویی ادعا می کرد نقشی در قتل نداشته، پلیس آثار خون مقتول را در خودروی او پیدا کرد و همچنین بررسی وضعیت تلفن همراه متهم، نشان می داد که او زمان جنایت در محدوده کشف جسد بوده است. بدین ترتیب وی به اتهام قتل روانه زندان شد.
در این میان همسر سابق متهم که به بیماری سرطان مبتلاست با ارسال نامه ای به دادگاه اعلام کرد که از قصاص سعید گذشت می کند.

نخستین جلسه دادگاه
با تکمیل تحقیقات برای سعید کیفرخواست صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.در آن جلسه فرزندان دیگر مقتول درخواست قصاص کردند.سپس متهم به جایگاه رفت و با تکرار اظهاراتش در مراحل بازجویی مدعی شد قاتل نیست و بیگناه است.
در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و باتوجه به مدارک موجود در پرونده متهم را به قصاص محکوم کردند. اما با اعتراض متهم و بررسی پرونده از سوی قضات دیوان عالی کشور، حکم قصاص شکست و متهم بار دیگر در شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

دومین جلسه دادگاه
در ابتدای جلسه سه دختر و یک پسر قربانی درخواست قصاص کردند.
یکی از فرزندان مقتول به قضات گفت: ما مطمین هستیم که او قاتل مادرمان است. او دو روز قبل از پیدا شدن جسد مادرمان به فردی گفته بود که باید کارهای مالی اش را زودتر انجام دهد چون مادرزن سابقش فوت شده است. این در حالی بود که ما هنوز نمی دانستیم مادرمان کشته شده است.
در ادامه متهم بار دیگر اظهاراتش را تکرار کرد و گفت: من با افراد خلافکاری در ارتباط هستم شاید یکی از آنها مادرزن سابقم را کشته است.
قاضی از متهم پرسید: اگر بیگناهی چرا 3 ماه متواری بودی؟
متهم گفت: ترسیدم پلیس به من شک کند وگرنه من بیگناهم.
در پایان جلسه قضات، قرار بازداشت متهم را به وثیقه 100 میلیارد تومانی تبدیل کردند تا به زودی برایش حکم صادر کنند.

23302

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیا قاتل مادر خواننده پاپ کشورمان، داماد اوست؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیا قاتل مادر خواننده پاپ کشورمان، داماد اوست؟"، کلیک کنید.