آگهی استخدام پرستار و کمک پرستار در پزشکی قانونی فاقد اعتبار است

آگهی استخدام پرستار و کمک پرستار در پزشکی قانونی فاقد اعتبار است

در پی انتشار یک آگهی با عنوان «آگهی استخدام پزشکی قانونی کشوری» در فضای مجازی به اطلاع می رساند این آگهی فاقد اعتبار است و سازمان پزشکی قانونی کشور هیچگونه اطلاعیه ای برای استخدام مشاغل پرستاری، کمک پرستاری و بهیاری صادر نکرده است.

به گزارش نکستونز، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: «طی روزهای اخیر آگهی استخدامی برای مشاغل پرستاری، کمک پرستاری و بهیاری منتسب به سازمان پزشکی قانونی کشور در فضای مجازی منتشر شده که به هیچ عنوان وجاهت و اعتبار قانونی ندارد و اساساً این سازمان هیچ آگهی استخدامی برای مشاغل مذکور منتشر نکرده است.

با توجه به اطلاع رسانی آگهی های سازمان از طریق سایت، از تمامی علاقمندان و متقاضیان استخدام در سازمان پزشکی قانونی کشور درخواست می شود هرگونه اطلاعیه و یا آگهی استخدام را تنها از طریق سایت رسمی سازمان به نشانی www.lmo.ir پیگیری نمایند.»

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آگهی استخدام پرستار و کمک پرستار در پزشکی قانونی فاقد اعتبار است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آگهی استخدام پرستار و کمک پرستار در پزشکی قانونی فاقد اعتبار است"، کلیک کنید.