آمادگی ایران برای مشورت دهی به اروپا جهت تدوین نقشه جامع همکاری با افعانستان

آمادگی ایران برای مشورت دهی به اروپا جهت تدوین نقشه جامع همکاری با افعانستان

به گزارش نکستونز حسن کاظمی قمی، نماینده ویژه رییس جمهور در امور افغانستان در شبکه ایکس نوشت: «در دیدار با نماینده ویژه ایتالیا در امور افغانستان عنوان داشتم که باید موضوعات و محورهای اجلاس دوحه 3 مبتنی بر واقعیات منطقه و افغانستان باشد.»

وی همچنین نوشت: اقدامات کشورهای فرامنطقه تاکنون بر حل بحران و چالش های افغانستان مفید واقع نشده و در صورت استمرار این وضعیت، سر ریز چالش ها گریبانگیر اروپا نیز خواهد شد.

کاظمی قمی تاکید کرد: ضمنا اعلام آمادگی نمودم ایران حاضر است حسب مشورت هایی که با جهات مختلف در افغانستان دارد به اروپا در خصوص تدوین نقشه جامع همکاری با تاکید بر منافع ملت و کشور افغانستان همکاری تازه ای را تعریف نماید.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمادگی ایران برای مشورت دهی به اروپا جهت تدوین نقشه جامع همکاری با افعانستان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمادگی ایران برای مشورت دهی به اروپا جهت تدوین نقشه جامع همکاری با افعانستان"، کلیک کنید.