آغاز پیش فروش بلیت «مست عشق» با تعیین رده بندی سنی

آغاز پیش فروش بلیت «مست عشق» با تعیین رده بندی سنی

فیلم سینمایی «مست عشق» با رده بندی سنی 15+ و آغاز پیش فروش بلیت آماده اکران شده است.

به گزارش نکستونز، پس از تعویق یک هفته ای در نمایش فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی، این فیلم از چند روز دیگر با تعیین رده بندی سنی بالای 15 سال روی پرده سینماها می رود.

این فیلم در حالی از چهارشنبه، پنجم اردیبهشت ماه اکران می شود که پیش فروش اینترنتی بلیت آن از امروز، دوم اردیبهشت ماه در برخی سایت های فروش بلیت (ایران تیک) آغاز شده است.

در «مست عشق» که فیلمی مشترک از ایران و ترکیه است، به نویسندگی فرهاد توحیدی و به تهیه کنندگی مهران برومند و حسن علیزاده ساخته شده و شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، حسام منظور، هانده ارچل، ابراهیم چلیک کول، سلما ارگچ، بنسو سورال، بوراک توزکوپاران و بوران کوزوم در آن بازی کرده اند.

داستان فیلم همزمان با دوران زندگی مولانا و شمس تبریزی اتفاق می افتد که شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی، پارسا پیروزفر در نقش مولانا و هانده ارچل در نقش کیمیا خاتون حضور داشته اند.

پایان خبر نکستونز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز پیش فروش بلیت «مست عشق» با تعیین رده بندی سنی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز پیش فروش بلیت «مست عشق» با تعیین رده بندی سنی"، کلیک کنید.