آغاز سی و سومین دوره رقابت های تکواندو جام فجر از روز دوشنبه

به گزارش خبرگزاری نکستونز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سی و سومین دوره رقابت های بین المللی جام فجر از فردا دوشنبه 23 بهمن ماه در محل خانه تکواندو آغاز و چهار روز به طول خواهد انجامید.

برای حضور در این مسابقات 349 تکواندو از کشورهای هند، افغانستان، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، نپال، اردن، پاکستان، ارمنستان، مغولستان، عمان، عراق و پناهندگان به همراه نمایندگان کشورمان ثبت نام کرده اند.

جلسه فنی مربیان و سرپرستان تیم های شرکت کننده عصر امروز با حضور دکتر «هیونگ جونگ کوک» ناظر فدراسیون جهانی از کره جنوبی، شهرام اربابی رییس کمیته داوران و محمد نوذری رییس کمیته مسابقات فدراسیون به همراه اعضای کمیته اجرایی برگزار و پس از آن قرعه کشی مسابقات انجام شد و طی آن تکواندوکاران در روز نخست رقبای خود را شناختند.

بر همین اساس فردا دوشنبه در روز نخست این مسابقات، رقابت های بخش بانوان انجام خواهد شد که تکواندوکاران اوزان 46-، 53-، 63- و 73- کیلوگرم به مصاف هم خواهند رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز سی و سومین دوره رقابت های تکواندو جام فجر از روز دوشنبه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز سی و سومین دوره رقابت های تکواندو جام فجر از روز دوشنبه"، کلیک کنید.