آغاز به کار نمایشگاه تخصصی فرانچایز در ایران مال

به گزارش بازرگانی خبرگزاری نکستونز، بزرگترین رویداد سالانه سرمایه پذیری و سرمایه گذاری تخصصی در حوزه فرانچایز کشور، یازدهم اردیبهشت 1403 با حضور برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صمت، زارع، سرپرست مرکز ملی صنایع خلاق و فرش ایران و سایر فعالان حوزه کسب وکار در مرکز دایمی نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی ایران مال افتتاح شد.

حدود 30 برند معتبر داخلی و خارجی از جمله مجریان و مراکز آموزش فرانچایزینگ، برندهای پوشاک، شرکت های فعال در حوزه صنایع غذایی و مولتی برندها در این نمایشگاه حضور فعال دارند.

محمدمهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صمت با تاکید بر اهمیت موضوع فرانچایز گفت: نشان سپاری تجاری از حیث به اشتراک گذاری روش و تجربه و کاهش هزینه راه اندازی کسب وکار مناسب است و سطح نوینی از مدیریت کسب وکار را ارایه می دهد.

آغاز به کار نمایشگاه تخصصی فرانچایز در ایران مال

برادران در ادامه ضمن تشکر از زحمات مجموعه نمایشگاهی ایران مال، ابراز امیدواری کرد که صنعت و تجارت کشور از ظرفیت های این مجموعه بهره بیشتری ببرند.

محمدمهدی اسدی، مدیرعامل شرکت ایده تجارت هرمس و مجری نمایشگاه در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: صنعت فرانچایز در سطح جهانی صنعتی پویا است که در ایران در نقطه آغاز خود قرار دارد. این صنعت می تواند حدود یک درصد سرانه ناخالص ملی را از آن خود کند و اقتصادی پایدار را رقم بزند. وی افزود: ششمین دوره نمایشگاه فرانچایز به عنوان یک نمایشگاه فوق تخصصی با تمرکز بر شعبه پذیری و شعبه فروشی در حال برگزاری است.

اسدی مجموعه ایران مال را آینده صنعت نمایشگاهی کشور توصیف کرد و گفت: با توجه به تجربه برگزاری نمایشگاه های عام، تخصصی و فوق تخصصی در اکثر مراکز معتبر کشور، مرکز نمایشگاهی ایران مال در مقایسه با سایرین از زیرساخت و امکانات بسیار خوبی برخوردار و است و حضور در ایران مال باعث افتخار ما است.

آغاز به کار نمایشگاه تخصصی فرانچایز در ایران مال

همچنین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، کارگاه هایی با موضوع صنعت فرانچایز برگزار می شود.

سرمایه گذاران و عموم علاقه مندان به حوزه فرانچایز و کسب وکار می توانند تا 14 اردیبهشت 1403 از ساعت 14 الی 21 از این نمایشگاه در طبقه E0 مرکز دایمی نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی ایران مال بازدید نمایند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری نکستونز در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز به کار نمایشگاه تخصصی فرانچایز در ایران مال" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز به کار نمایشگاه تخصصی فرانچایز در ایران مال"، کلیک کنید.